سریع ترین راه برای گرفتن پاسپورت ، اقامت و ثبت شرکت

چکیده : آیا قصد مهاجرت به امارات متحده عربی، دبی یا اسلواکی را دارید؟ اگر چنین است، احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه ویزای اقامت و شناسه آن را آماده کنید.

آیا قصد مهاجرت به امارات متحده عربی، دبی یا اسلواکی را دارید؟ اگر چنین است، احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه ویزای اقامت و شناسه آن را آماده کنید. اگر با این فرآیند آشنایی ندارید، دریافت آنها می‌تواند دلهره آور به نظر برسد، اما نگران نباشید. موسسه ما به صورت گام به گام به شما کمک می‌کند تا همه چیز را سریع و آسان برای شروع زندگی جدید خود در امارات، دبی یا اسلواکی به دست آورید.

نحوه گرفتن پاسپورت دبی و امارات و اسلواکی

چگونه می‌توانم شهروندی دبی بگیرم؟ پاسپورت امارات متحده عربی در دبی را می‌توان از طریق نسب، تابعیت، ازدواج یا با شایستگی استثنایی اعطا کرد. گزینه بعدی برای سرمایه گذاران قابل دسترس است. قبل از درخواست شهروندی، آنها با سرمایه گذاری حداقل 750000 درهم یا تقریباً یک مجوز اقامت 2 یا 10 ساله دریافت می‌کنند.

پاسپورت اسلواکی را نیز می‌توان از طریق ثبت شرکت، کار، خرید ملک، تولد، ازدواج و از طریق پناهندگی در یافت کرد.

افتتاح حساب در اسلواکی و امارات

برای افتتاح حساب در اسلواکی یا امارات، مطمئناً به یک پاسپورت معتبر یا کارت شناسایی ملی و احتمالاً آدرس نیاز دارید. برخی از بانک‌ها برای اشخاص حقوقی کشورهای ثالث یا با وکالتنامه حساب باز نمی‌کنند. با کمک هوم اند هوم، می‌توانید با بانک‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید تماس بگیرید و آنها می‌توانند در مورد آنچه نیاز دارید، شما را راهنمایی کنند.

بد نیست بدانید که اکثر بانک‌ها در دبی فقط به افراد غیر مقیم یا گردشگران اجازه افتتاح حساب پس‌انداز می‌دهند. این بدان معناست که محدودیت‌های اعمال‌شده حاکی از آن است که حساب‌های جاری یا سایر خدمات فقط برای ساکنان باز خواهد بود. شما به عنوان یک غیر مقیم، دسته چک دریافت نمی‌کنید، حساب‌های غیر مقیم کارت‌های نقدی دریافت می‌کنند که می‌توانید از آنها برای برداشت یا واریز وجوه در دستگاه‌های خودپرداز استفاده نمایید.

هوم اند هوم و انجام کارهای اقامت

نحوه گرفتن پاسپورت دبی و امارات و اسلواکی

برای ایجاد یک شرکت مهاجرتی موفق، باید چشم انداز خود را کاملاً روشن کنیم. با این حال، ویژگی‌ها زیادی وجود دارد که ما باید روی آنها تمرکز کنیم تا یک شرکت مهاجرتی موفق را بشناسیم. وقتی به شرکت‌های بزرگی که از یک استارت‌آپ رشد کرده‌اند نگاه می‌کنیم، می‌توانیم به شباهت‌هایی پی ببریم. ما در هوم اند هوم صفر تا صد کارهای مهاجرتی شما عزیزان را انجام خواهیم داد و در ادامه برترین ویژگی‌های تیم خود را تشریح خواهیم کرد.

ماژول کسب و کار

از آنجایی که چندین شرکت مشاوره مهاجرتی در بازار هستند، ما باید یک ماژول تجاری مناسب مطابق با استاندارد بازار داشته باشیم تا موفق شویم. هنگامی که ما در حال انجام یک ماژول تجاری هستیم، باید تمام جنبه‌های هر بخش از جمله راحتی مشتریان، سرعت انجام خدمات، مالی و فناوری اطلاعات را متمرکز و بررسی کنیم. خوشبختانه هوم اند هوم این ویژگی‌ها را داشته و شما قصد مهاجرت به هر روشی را داشته باشید، می‌توانید روی ما حساب کنید.

ارزش منحصر به فرد

ما ارزش/خدمات منحصر به فردی را به مشتریان ارائه می‌دهیم که به کسب و کارها کمک می‌کند تا از رقبای خود متمایز شوند. ما نمی‌توانیم پایین‌ترین قیمت‌ها را برای خدمات خود داشته باشیم، اما در واقع می‌توانیم بر جنبه‌های دیگر مانند خدمات تاکید کنیم. همانطور که در صنعت خدمات جزو بهترین‌ها هستیم، باید بیشتر بر خدمات مشتری متمرکز هستیم تا قیمت.

کارمندان قابل اعتماد

کارکنان نقش مهمی در موفقیت و توسعه یک کسب و کار دارند و ضروری است که آنها با ماموریت شرکت خود همسو باشند. بدون داشتن کارمندان مناسب، نمی‌توانستیم یک شرکت مهاجرتی موفق را اداره کنیم. همه کارکنان ما باید دانش مناسب محصول را داشته باشند تا متقاضی را در مسیر درست راهنمایی کنند و نام برند ما را بالا ببرند. ما به طور مکرر آنها را آموزش می‌دهیم و طبق قانون جدید مهاجرت آنها را به روز می‌کنیم.

سخن پایانی

اسلواکی و امارات دو کشوری هستند که مهاجران زیادی از سراسر دنیا مخصوصا ایران به آنجا می‌روند که به همین خاطر، اطلاعات جامعی را در خصوص مهاجرت کاری به این کشورها را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی، به کارشناسان هوم اند هوم متصل شوید.

نظرات کاربران

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.