13 مدل دوربین مداربسته کوچک شارژی بیسیم + لیست قیمت

چکیده : در این مقاله انواع دوربین های کوچک شارژی فلتی ، دوربین پریزی ، دوربین ساعت رومیزی ، دوربین خودکاری یا عینکی را جهت آگاهی بیشتر به شما معرفی خواهیم کرد .

 

دوربین های مداربسته کوچک کاربرد های زیادی دارد همچنین با پیشرفت تکنولوژی دوربین های ریز و کوچک هوشمند تر و در طرح های گوناگون تولید شده اند مثلا دوربین پریز برق امروز میخواهیم انواع دوربین های مخفی که در منزل یا محل کار استفاده می شوند را برسی کنیم و جهت آگاهی شما عزیزان این دوربین های کوچک ریز را معرفی کنیم .

قیمت دوربین مداربسته کوچک

انواع دوربین مداربسته کوچک

دوربین های مداربسته مخفی و کوچک تنوع زیادی دارد دوربین های مداربسته کوچک اغلب شارژی هستند و با باتری کار می کنند به این صورت که مثل گوشی شارژ می شود و بستگی به نوع دوربین مخفی 2 الی 8 ساعت روی باتری کار می کند ، بعضی از مدل ها مثل دوربین فلتی شارژی هستند و تا 5 ساعت نگهداری شارژ دارند همچنین به برق مستقیم هم متصل می شوند .

پشتیبانی و مشاوره دوربین مداربسته کوچک : 09380389081 – ۰۹۰۵۰۲۰۸۳۵۰

آدرس سایت : www.securitysystemco.ir

قیمت دوربین مخفی کوچک ارزان

دوربین های مدارسته کوچک و ریز به ابعاد کوچک هستند و نسبت به ابعاد بسیار کوچک قیمت بالاتری دارند . دوربین های مداربسته کوچک در کیفیت های مختلف در بازار ارائه می شود برای خرید این مدل دوربین ها قیمت دوربین مخفی کوچک نیز بسیار اهمیت دارد که درجه کیفیت متفاوتی در بازار وجود دارد دوربین های کوچک با توجه به اینکه شارژی هستند باید دقت داشته باشید که از فروشگاه های معتبر تهیه بفرمایید ، که در انتهای مطلب این مرکز را معرفی خواهیم کرد .

قیمت دوربین کوچک ریز

قیمت دوربین مخفی کوچک خانگی

دوربین های کوچک خانگی اغلب برای کنترل و نظارت پرستار کودک نیز استفاده می شود والدین برای کنترل فرزند خود از این مدل دورین های نیز استفاده می کند با توجه ای اینکه بسیاری از دوربین های کوچک قادر به ضبط صدا و مکالمه دو طرفه می باشد بهترین دوربین مداربسته برای منزل نیز شناخته شده است .

قیمت دوربین مخفی کوچک رم خور

دوربین های کوچک برای ثبت وقایع از کارت حافظه استفاده میکنند بستگی به نوع دوربین از یک هفته تا یک ماه ذخیره سازی انجام می شود باید توجه داشته باشید که وقتی ظرفیت حافظه پر شد دوربین های کوچک از روز اول حذف میکنند و به روز آخر نیز اضافه می کنند پس نیاز نیست که کارت حافظه فرمت شود . دوربین های رم خور نیازی به نصب نرم افزار روی گوشی ندارند و مثل یک فلش تصویر و فیلم را داخل خود ذخیره میکند و از طریق کامپیوتر یا لپ تاب قابل بازبینی می باشد .

قیمت دوربین مخفی کوچک ارزان

دوربین کوچک آهنربایی vh3 و Sqt

دوربین کوچک آهنربایی یا دوربین اس کو تی مگنتی و vh3 دوربین های پر طرفدار قابل حمل جهت استفاده برای دوربین مداربسته خودرو نیز شناخته شده است . این دوربین آهنربایی با خاصیت مغناطیسی و پایه داشبوردی که دارد بهترین گزینه برای خودرو سوای یا کامیون می باشد که اغلب برای تغذیه از باتری خود یا فندکی خودرو نیز استفاده می کند .

دوربین فلتی کوچک دید درشب

دوربین مداربسته کوچک دید در شب

دوربین های کوچک بیسیم اغلب دید درشب ندارد اما ما میخواهیم کوچکترین دوربین دید در شب را معرفی کنیم ، دوربین فلتی دید در شب علاوه بر ابعاد کوچک دارای دید در شب می باشد و تصویر را حتی در شب نیز بصورت سیاد سفید نیز ضبط میکند .

 

پشتیبانی و مشاوره دوربین مداربسته کوچک : 09380389081 – ۰۹۰۵۰۲۰۸۳۵۰

آدرس سایت : www.securitysystemco.ir

دوربین لامپی چرخشی ۳۶۰ درجه

دوربین های مداربسته لامپی یکی از دوربین ها با نصب آسان می باشد همانطور که از اسم این دوربین پیداست فقط باید به سرپیچ لامپ برای نصب و راه اندازی متصل شود . بله هیچ نیازی به دستگاه ضبط یا کابل کشی ندارد زیرا از کارت حافظه پشتیبانی میکند که صدا و تصویر بصورت همزمان در آن ذخیره و صبت می گردد برای مشاهده انواع دوربین های لامپی با مشاورین ما در ارتباط باشید .

سایت نسل جدید دوربین بیسیم

خرید دوربین مداربسته کوچک

دوربین های مداربسته کوچک و ریز در انواع مختلفی در بازار وجود دارد ، نسل جدید دوربین بیسیم و سیمکارتی در این حوزه بصورت تخصصی فعالیت میکند و با پشتیبانی قوی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید بهترین خرید را در دوربین های مداربسته داشته باشید .

ما همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم و به تمام شهر های کشور ارسال داریم .

فروشگاه اینترنتی نسل جدید دوربین بیسیم به نشانی www.securitysystemco.ir و شماره تماس ۰۹۳۸۰۳۸۹۰۸۱ – ۰۹۰۵۰۲۰۸۳۵۰ می باشد .

نظرات کاربران

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.