با چه رتبه ای کجا قبول میشم ؟

( کلیک کنید )

جواب صفحه ۳۱ و ۳۲ نگارش پنجم ⭐️ [ بهترین جواب صفحه سی یک و سی دو نگارش پنجم ]

پاسخ هنر و سرگرمی و جمع بندی آموخته ها صفحه ۳۱ و ۳۲ نگارش پنجم ابتدایی در ادامه با راه حل کامل و دقیق قرار داده شده است.

در این مطلب آموزشی می خواهیم جواب های دقیقی که برای هنر و سرگرمی و جمع بندی آموخته ها صفحه سی و سی یک نگارش پنجم ابتدایی توسط معلمان عزیز تهیه شده است ، منتشر کنیم.

با نوین گام مرجع آموزش ابتدایی و دبیرستان همراه باشید.

پیدا کردن سریع جواب های نگارش

دانش آموزان و اولیا عزیزی که به دنبال جواب های نگارش پنجم می باشید ، همه ی جواب های نگارش پایه پنجم در سایت نوین گام قرار دارد.

اگر میخواهید سریع جواب ها را پیدا کنید فقط کافیست وقتی که در گوگل سرچ می کنید ، اخر عبارتی که می نویسید کلمه نوین گام را هم بنویسید تا سایت ما در نتیجه اول بیاید و سریع جواب را پیدا کنید.

مثلا : جواب صفحه ۳۱ نگارش پنجم نوین گام .

 

پاسخ سوالات هنر و سرگرمی و جمع بندی آموخته ها صفحه 31 و 32 نگارش پنجم

حل سوال 1 و 2 و 3 هنر و سرگرمی و جمع بندی آموخته ها صفحه 31 و 32 نگارش پنجم :

۱- از روی سرمشق زیر، خوش خط و زیبا بنویسید. (برعهده دانش آموز)

 

۲- از بین موضوع های زیر، یکی را به دلخواه انتخاب کنید و یک گفتگوی کوتاه دو نفره درباره آن بنویسید. (مسافرت / خرید)

من با خانواده ام در سفر بودم که با دوست دوران کودکی ام ملاقات کردم، او را در آغوش گرفتم و روبوسی کردم. بعد شروع کردیم به حرف زدن. به او گفتم: حالا چه می کنی؟ او گفت: من در پتروشیمی تهران به عنوان مهندس نفت مشغول به کار هستم و از من پرسید حالت چطور است؟ گفتم: من نیز در شرکت برق به عنوان مهندس برق کار می کنم.

گفتم: ازدواج کردی؟ گفت: بله، و من دو فرزند دارم. او همین سوال را از من پرسید. من هم گفتم دو سال است که ازدواج کرده ام اما هنوز بچه دار نشده ام. سپس از او دعوت کردم که به خانه ما در شهر ما بیاید و ما با او و خانواده به رستورانی رفتیم و ناهار خوردیم. بعد از ناهار با او خداحافظی کردم.

یک روز برای خرید رفتم و یکی از همکلاسی هایم را دیدم. سلام کردم و او هم سلام کرد. و با او خداحافظی کردم و رفتم، یک دفعه دیدم پسر بچه ای گریه می کند و می گوید: مامان من یک ماشین می خواهم. و مادرش گفت: نه، من پول زیادی ندارم. من گفتم: “آقا پسر ، به حرف های مادرت گوش کن تا تو تبدیل به یک پسر بزرگ و توانا شوی. و همیشه سرت را بالا نگه دار عزیزم، و او به حرف من گوش داد، و مادرش گفت:” آفرین به تو دختر خوب و مهربان، “و من گفتم ،”متشکرم ، خانم عزیز. “.

 

۳- با توجه به جدول واژه ها و نمادها، نخست متن زیر را بخوانید و سپس آن را بازنویسی کنید.

عطر دل انگیزی فضا را پُر کرده بود. پرندگان بر شاخه های درخت دانایی نشسته بودند و آواز می خواندند و درخت کهنسال مانند همیشه صبور و آرام ایستاده بود. شور و هیجان وصف نشدنی جنگل را فرا گرفته بود. اندک اندک همه‌ی جانوران گرد درخت جمع شدند. آن‌ها برای گرفتن پاسخ سؤال های خود لحظه شماری می کردند. سرانچام زمان موعد فرا رسید. درخت که سال های زیادی از عمر خود را سپری کرده بود، با علاقه و اشتیاق به تک تک سؤال ها پاسخ می داد. جوانه‌ی کوچک که با دقّت همه چیز را می دید، در دل خود دانایی و هوشیاری درخت را تحسین می کرد و آرزوی درخت شدن را در سر می پروراند.

 

چگونه درس نگارش را خوب یاد بگیریم ؟

نگارش یکی از درس هایی است که به زمان برای یادگیری نیاز دارد.

این درس با ادبیات فارسی در ارتباط است.

در مرحله اول سعی کنید درس ها را به خوبی یاد بگیرید و متوجه شوید.

درک مفاهیم درس کمک بسیار زیادی به شما در یادگیری نگارش می کند.

در مرحله بعدی باید قسمت های مختلف کتاب را به خوبی حل کنید تا با سوالات مختلف آشنا شوید.

بعد از حل سوالات باید اشکالات خود را به خوبی رفع کنید تا در این درس به تسلط خوبی برسید.

بعد از آن هم باید درس و اشکالات را به خوبی مرور کنید.

در بین درس های پایه پنجم ، درس نگارش کلاس پنجم اهمیت زیادی برای دانش آموزان دارد.

نظرات کاربران

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.