با چه رتبه ای کجا قبول میشم ؟

( کلیک کنید )

وضعیت تعطیلی مدارس شهرهای مختلف

تعطیلی‌مدارس یکشنبه 2 بهمن 1401

در ادامه اخبار مربوط به تعطیلی شهرهای مختلف برای شما عزیزان قرار داده شده است.

با نوین گام ، مرجع آموزش ابتدایی و دبیرستان همراه باشید.

 

تمامی مقاطع تحصیلی استان‌ تهران و دانشگاه‌ها فردا یکشنبه غیرحضوری شد

براساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، روز یکشنبه دوم بهمن ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و فعالیت آموزشی کلیه مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

 

مدارس البرز فرا غیرحضوری است/ کودکستان ها تعطیل شدند

بنابر اطلاعیه استانداری البرز؛ با توجه به غلظت آلاینده ها، فردا ۱۴۰۱/۱۱/۲ تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز( دولتی و غیردولتی) به صورت مجازی و در بستر شاد فعالیت خواهد کرد.

همچنین تمامی کودکستان ها (مهدهای کودک و پیش دبستانی ها) و آموزشگاه های آزاد تعطیل خواهد بود.

قابل ذکر است؛ آزمون مرحله اول المپیادهای علمی، شامل اطلاعیه استانداری مبنی بر مجازی شدن مدارس نیست و این آزمون در استان البرز هم زمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز

 

مدارس اصفهان فردا هم مجازی است

طبق اعلام کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان کلیه دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، لنجان و نیز بخش‌های مرکزی شهرستان‌های شاهین‌شهر و نجف‌آباد و شهر سجزی فردا یکشنبه غیرحضوری است و امتحانات دانشگاه‌ها مطابق برنامه قبلی کماکان برگزار خواهد شد.

 

مدارس کنگاور و سنقر و کلیایی تعطیل شد

مدیرکل مدیریت استانداری کرمانشاه: فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس هشت شهرستان استان شامل مدارس نوبت صبح شهرستان‌های کرمانشاه، هرسین، صحنه، پاوه، روانسر، جوانرود، اسلام آباد غرب و دالاهو به دلیل سرمای هوا در روز یکشنبه با تاخیر ۲ ساعته آغاز خواهد شد.

فردا مدارس نوبت صبح شهرستان‌های کنگاور و سنقر و کلیایی تعطیل و به صورت غیرحضوری است.

تأخیر و تعطیلی مدارس استان شامل شهرستان‌های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی نمی‌شود و فعالیت مدارس در این چهار شهرستان به روال عادی خواهد بود.

 

 

مدارس خوی یکشنبه غیر حضوری است

آموزش وپرورش آذربایجان غربی: بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران استان و به جهت ایجاد آرامش روانی، آموزش در مدارس شهرستان خوی در تمامی مقاطع تحصیلی روز یکشنبه ۲ بهمن ماه، بصورت مجازی است.

 

 

مدارس استان کردستان تعطیل شد

یکشنبه مدارس پیش‌دبستانی و ابتدایی در شهرستان‌های سنندج ،کامیاران و بیجار در هر دوشیفت صبح و بعدازظهر به‌دلیل تداوم سرما و یخبندان تعطیل است.

کل مدارس شهر و روستایی شهرهای دهگلان، قروه ،دیواندره در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل و آموزش در شبکه شاد برگزار می‌شود.

ادارات و نهادها و بانک‌ها به جز مراکز درمانی ،اورژانس اتش‌نشانی شهرستان دهگلان فردا تعطیل است.

 

 

مدارس برخی شهرستان‌های استان مرکزی غیرحضوری شد

بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا، تمامی مدارس در همه دوره های تحصیلی در شهرهای اراک، شازند و ‌مهاجران فردا یکشنبه دوم بهمن در نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری فعالیت آموزش خود را پیگیری می کنند.

 

 

تعطیلی اداره‌ها و مدارس اصفهان فردا هم تمدید شد

طبق اعلام کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان کلیه دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، لنجان و نیز بخش‌های مرکزی شهرستان‌های شاهین‌شهر و نجف‌آباد و شهر سجزی فردا یکشنبه غیرحضوری است و همه اداره‌ها و بانک‌ها به صورت دورکار فعالیت خواهند داشت.

 

 

مدارس آبیک و قزوین یکشنبه و دوشنبه تعطیل شدند

با مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان قزوین مدارس آبیک، البرز و قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل اعلام شدند./تسنیم

نظرات کاربران

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود.